RSKS Design lugu

Mis on RSKS Design ning kes peitub selle nime taga? Kutsun Sind tutvuma meie saamislooga.
RSKS Design sündis 17. oktoobril 2013, kui olin noor ja tahtmist täis ning avasin Paide linnas oma pisikese kuid armsa õmblusateljee,mis algusaastatel kandis nime Kogu Pere Õmblusateljee, sest õmblesime nii meestele, naistele kui ka lastele - kogu pere sai riided selga. Enne ateljee avamist olin lõpetanud rätsep-stilisti eriala ning kogu elu tihedalt seotud nii õmblemise kui ka muude kästiöö vormidega.

Esialgu tegevust alustasin FIE-na ning pärast abiellumist minu nime muutusega muutus ka FIE nimi ning ateljee sai nimeks RSKS Õmblusateljee. Ning aastal 2017 vormistasin ettevõtte ümber Osaühing RSKS-iks. Kuid mis peitub tähekombinatsiooni RSKS taga? Tegelikult on taust väga lihtne. FIE-na tegutsedes oli ärinimeks FIE Rätsep Signe Kangro-Šindikova ehk RSKS. Kuigi alustasin tegevust pisikeses töötoas, siis tänasel päeval on tegevuspind suurenenud eraldi stuudiopoeks, mille kõrvalruumides tegutseb meie armas õmblusettevõte.

RSKS  Design brändina sai reaalsuseks 2019 aasta kevadel, kui otsustasin järgida oma kirge ja tuua enda nägemuse mugavatest ja stiilsetest riietest ateljee nelja seina vahelt välja laiema maailma ette. Meie loomeprotsess on pikk ja läbi mõeldud, et mitte raisata väärtuslikke ressursse. Kõik kangad, mida kasutame, on hoolikalt valitud pidades silmas kvaliteeti ning vastupidavust.

Lisaks üritame saavutada ideaalset nullkulu, mis tähendab, et kasutame ära vähemalt 95% materjalidest. Klassikalises rõivatööstuses läheb raisku keskmiselt 15%-20% materjalidest. Selleks hoiame alles juurdelõikusel tekkivad kangajupid, millest valmistame lasteriideid ning mille jaoks on tulevikus veelgi põnevamad plaanid.

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Mis on Oeko-Tex 100?

Järgmine

RSKS Design 10! Suur sünnipäev

Jaga seda artiklit