Üld- ja ostutingimused

Veebipoe www.rsks.ee omanik on OÜ RSKS (reg.kood  14326892 ), asukohaga Pikk 21-1, Paide linn
 • Kõik toodete juures näidatud hinnad on eurodes. Riigisisene postikulu on tasuta. Ravusvaheliste tellimuse summale lisandub postikulu

  Tellimuse vormistamine:
  Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Selleks tuleb soovitud toote lehel valida sobiv suurus (ja vajadusel värv) ning vajutada nupule "Lisa Ostukorvi". Tellimuse vormistamiseks tuleb lehe ülaosas valida tekkinud teks "Soorita Ost", ning siis tellimuse lehel valida kohaletoimetamise viis, ning jätta märge Üld- ja Tagastustingimustega nõustumise kohta pärast nendega tutvumist. Seejärel muutub aktiivseks "Soorita Ost" nupp, mille vajutamisel suunab leht kohaletoimetamise info lehele, kus tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või ülekandega. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

  Sooduskoodid/vaucherid. 
  Ostukorvis on võimalik sisestada sooduskoode, mis kehtivad kampaaniate ajal või on ühekordse kasutusega kinkekoodid. Kinkekoodid on auhinnaks OÜ RSKS poolt korraldatavate loosimistele. Sooduskampaaniate ja kinkekoodide loosimiste kohta saab infot Instagramis @rsks_design või Facebookis @rsksateljee.

  Tarne: Kaupu saadetakse kõiki Euroopa Liidu liikmesriikidesse. Eestis saadame pakid Itella Smartpostiga (Itella Estonia OÜ) või Omniva(AS Eesti Post) pakiautomaadiga, rahvusvaheliselt Omniva(AS Eesti Post) Standardpakina. Tellimus jõuab riigisiseselt kohale 1-3 tööpäeva jooksul ja rahvusvaheliselt 10-17 päeva jooksul pärast arve tasumist. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. OÜ RSKS ei vastuta postiteenuse firmast tulenevate hilinemiste eest. Lisaks on võimalus tellimust vormistades valida tarneviisiks Järeletulemine. Sel juhul on Ostjal võimalus tellimusele järele tulla RSKS stuudiopoodi Pikk 21-1, Paide linn pärast OÜ RSKS poolset tellimuse valmisolu teavitust.

  Tagastus: 
  E-poest tellides kehtib 14 päevane tagastusõigus. Ostjal on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamist. Tagastamiseks palume meiega ühendust võtta e-maili aadressil rsksou@gmail.com 
 • Tagastusavaldusele palume kirja panna tellimuse esitamise kuupäev ja number, tagastatavate toodete kirjeldus, tagastuse põhjus, tellimuse kättesaamise kuupäev. Tagastusavaldustele vastame kuni 5 tööpäeva jooksul.
 • Tagastamisele ei kuulu tooted, millel on sildid eemaldatud või kui esineb kandmise/kulumise märke. TVõime keelduda tagasimakse tegemisest, kui tagastuse tingimusi on rikutud või kui kaup pole tagasi meieni jõudnud ning kui ostja pole esitanud tõendit kauba tagasi saatmise kohta. 
 • Tehingust taganemisel tagastab Ettevõtja Kliendile tema poolt tasutud summad, sh toote Kliendile toimetamise tasu, kandes tagastatava summa Kliendi pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul. Tähtaeg hakkab kulgema taganemisavalduse jõudmisest OÜ RSKS-ile ning OÜ RSKS-il on õigus viivitada raha tagastamisega kuniks tarbija on tagastanud OÜ RSKS-ile toote või esitanud tõendi, et on toote tagasi saatnud. Raha tagastame samale arvelduskontole, millelt toimus laekumine. Taganemisõiguse kasutamisel kannab Klient kõik toote tagastamisega seotud otsesed kulud (k.a. tagasisaatmise postikulu)

  Pretensioonid:
  Toote puuduste ja defektide ilmnemisel, palume esitada pretensioonid aadressil rsksou@gmail.com kirjeldades probleemi ning lisades kirjale ostu tõendav dokument. Pretensioonide esitamise tähtaeg on ostu hetkest kaks aastat, sellest esimesed kuus kuud kohustub Müüja tasuma defektse toote asendamise ja/või parandamisega seonduvad kulud. Järgneva 1,5aasta jooksul kannab Müüja kulud ainult juhul, kui pretensioon on õigustatud. 
 • Pretensioonidele vastame 10 tööpäeva jooksul
  OÜ RSKS ei hüvita Kliendi tehtud kulutusi toote nõuetele mittevastavuse või puuduste korral ega vastuta nende eest, kui:
   
 • Toote väärtus on langenud/toode on kahjustunud Kliendi süül;
 • Puudused on tekkinud toote mittesihtotstarbelise kasutamise, s.h. hooldusjuhise mittejärgimise tagajärjel
 • Toote väärtus on langenud tavapärasel kasutamisel tekkinud loomuliku kulumise tõttu;
 •  Puudub ostu sooritamist tõendava dokumendi koopia. 

  Privaatsuspoliitika
 • Isikuandmete vastutavaks töötlejaks on RSKS OÜ (Registrikood 14326892) Veebipood rsks.ee kasutab ostja poolt sisestatuid andmeid (nimi, aadress, e-maili aadress, telefoninumber, pangarekvisiidid) vaid ostuanalüüside tegemiseks, kaupade müügiks, teenuste osutamiseks ning tellimuste kohaletoimetamiseks. 
 • Vastutaval töötlejal on õigus teha isikuandmete andmebaasi päringuid, andmeid analüüsida, sorteerida ja teha valimeid. Vastutav töötleja ei avalda talle teatavaks saanud andmeid kolmandatele isikutele. 
 • Edastame andmed maksete töötlemiseks Maksekeskus AS-ile. 
 • Edastame tellimuste kohaletoimetamiseks tellija eesnime, telefoninumbri ning kohaletoimetamise aadressi tellimust vormistamisel kliendi poolt valitud tarnefirmale. 
 • Andmeid ei edastata kolmandatele osapooltele.
 • Isikuandmete töötlemisel järgitakse Eesti ja Euroopa Liidu õigusakte. RSKS OÜ võib privaatsuspoliitika tingimusi vastavalt seadusele muuta.