Üld- ja ostutingimused

Veebipoe RSKS.EE (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ RSKS (registrikood 14326892 ), Asukohaga Pikk tn 21-1 Paide, Paide Järvamaa 72713 .

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Riigisiseste tellimuste kohaletoimetamine on tasuta alates 75€ tellimustele. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või pangaülekandega. Veebipoes saab läbi Maksekeskuse kasutada järgnevaid pangaline:
Eestis: SEB, Swedbank, LHV, Luminor, Coop, Pocopay
Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Sooduskupongi kasutamine
Kui Veebipoel on aktiivne sooduskood, siis selle kasutamiseks tuleb see sisestada ostukorvis Soodustuse reale ning vajutada "Rakenda" nupule. Sooduskood kehtib nii ostukorvi sisule, kui ka tarnimisele.
Kui ostja soovib osaliselt tagastada tellimuse, mille tasumisel on kasutatud sooduskoodi, mille rakendumisele kehtis minimaalne ostusumma tingimus, siis arvestatakse soodustuse summa ostusummast maha. Tagastatakse toote summa, millelt on sooduskupongi summa maha lahutatud. 
Korraga saab kasutada ühte soodus- või kinkekoodi.
Infot kehtivate sooduskoodide ja kampaaniate kohta võib leida RSKS Design Instagrami ja Facebooki lehtedelt.

Kinkekaardi ostmine ja kasutamine
Veebipoest on võimalik soetada paberkandjal kinkekaarte väärtuses 15€, 25€ ja 50€ ning digitaalseid kinkekaarte 5€-se sammuga kasvavalt vahemikus 10€-125€.
Kinkekaardi kasutamise tingimused:
  • Kui ostukorvi summa on suurem, kui kinkekaardi väärtus, tuleb puuduolev summa tasuda läbi internetipanga.
  • Kinkekaart kehtib 6 kuud.
  • Kinkekaardi väärtusest väiksema ostu korral vaheraha ei tagastata.
  • Kinkekaarti ei saa rahaks vahetada.
  • Kinkekaardi summa tuleb kasutada ühe korraga.
  • Kinkekaardiga tasutavale ostule ei saa lisada sooduskoodi
Kohaletoimetamine
Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome. Tarne kulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Tellimustele, mille väärtus ületab 75€, on Eestisisene postikulu tasuta. Läti, Leedu ja Soome tarne on tasuta alates 100€ tellimustele. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine 14 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul (eeltellimused, puhkuste periood, eritellimused, ettenägematud asjaolud).

Tagastusõigus ja toote ümbervahetamine
Ostjal on tellimusest taganeda või tellitud toode ümber vahetada 14 päeva jooksul alates tellimuse kättesaamist. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.
Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus keelduda tagastusest või toote ümbervahetamisest. Kauba tagastamiseks tuleb esitada vabas vormis kauba ostmisest taganemise sooviavaldus e-posti aadressile rsksou@gmail.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale kõik ostjalt lepingu alusel tagastatava(te) eseme(te) eest saadud tasud 14 päeva jooksul ostuarve tasumiseks kasutatud pangakontole (kui ostja pole tagastamisavalduses avaldanud vastupidist soovi). Veebipood ei tagasta ostusummat sularahas.
Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus
Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.  Kui kauba kasutamisel ilmneb defekt mõistliku aja jooksul, võib Veebipood erandkorras toote ümber vahetada või raha tagastada. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine
Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Vaidluste lahendamine
Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile rsksou@gmail.com. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Vastutus
Veebipood vastutab ostja ees ning ostja vastutab Veebipoe ees käesoleva lepingu tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses. Veebipood ei vastuta ostjale tekitatud kahjude eest või kauba kohaletoimetamise viibimise ees juhul, kui kahju või kauba kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Veebipood ei saanud mõjutada ning mille saabumist Veebipood ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).  Veebipood ei vastuta kauba kadumise või kahjustumise eest, mis on toimunud pärast kauba üleandmist vedajale. Veebipood vastutab Sinu eest toote müügihinna ulatuses. Veebipood ei võta vastutust puudusega kauba poolt tekitatud kahjude eest nagu vara või informatsiooni kahjustumine, käibe või kasumi kaotamine.